Skandaal Tottenhamis: kas tiimikaaslane magas tõesti Christian Erikseni naisega?

 (5)
Jan Vertonghen ja Christian Eriksen.
Jan Vertonghen ja Christian Eriksen.Foto: Alex Nicodim, ZUMAPRESS.com/Scanpix

Tottenhami jalgpallitiim sai teisipäeva õhtul korraliku koslepi, kui Meistrite liigas jäädi koduväljakul 2:7 alla Müncheni Bayernile. Kolmapäeval hakkasid sotsiaalmeedias levima spekulatsioonid, et meeskonnas ei ole kõik hästi ning kehvas sisekliimas olevat süüdi Jan Vertongheni ja Christian Erikseni elukaaslase Sabrina Kvisti afäär.

Spekulatsioonide järgmine faas viis selleni, et afääri tõttu olevat meeskonna riietusruumis tekkinud suur konflik, kus üheks osaliseks olevat olnud ka tiimi vaimne liider Harry Kane, kirjutab Sportsmail.

Vertonghen ja Eriksen on pikaajalised klubikaaslased, kes enne Tottenhami siirdumist pallisid koos ka Amsterdami Ajaxis.

Spekulatsioonid jõudsid lõpuks selleni, et pooled tiimikaaslased ei räägi omavahel ning suvel lahkuvad võistkonnast nii peatreener Mauricio Pochettino, Eriksen kui ka Kane, kes kõik siirduvad Madridi Reali.

Kuna kõik teemad läksid sotsiaalmeedias juba väga kuumaks, siis võttis lõpuks sõna ka Eriksen, kelle sõnul ei ole mingit afääri olnud ja tegemist on täieliku jagama. Eriksen ja Kvist on paar alates 2012. aastast ning 2018. aastal sündis ka paari esiklaps.

Hiljem andis ka Vertonghen sotsiaalmeedias mõista, et mingit afääri ei ole olnud. Muuhulgas jõudis sotsiaalmeediasse aga foto sinise silmaga belglasest kaitsjast.

Futboliit (talgpall)