Liverpooli viis juhtima Mohamed Salah, kes oli täpne 57. minutil. Kümmekond minutit hiljem duubeldas egiptlane eduseisu. 84. minutil lõi Liverpooli kolmanda värava Georginio Wijnaldum, lõppseisu vormistas kolm minutid hiljem Craig Dawson.

Päeva esimeses kohtumises teenis Londoni Chelsea esimese võidu uue peatreeneri Thomas Tucheli käe all. Chelsea alistas kodus 2:0 Burnley, sinisärkidele tõid võidu Cesar Azpilicueta ja Marcos Alonso tabamused.

Üllatuskaotuse sai Tottenham Hotspur, jäädes võõrsil 0:1 alla Brightonile. Kohtumise ainsa värava lõi Leandro Trossard 17. minutil.

Mõnevõrra üllatava kaotuse sai ka Leicester City, kes ei suutnud kodus jagu saada Leeds Unitedist. Harvey Barnes viis 13. minutil Leicesteri juhtima, aga juba kaks minutit hiljem viigistas Stuart Dallas seisu.

Teine poolaeg kuulus juba Leedsile. Patrick Bamford viis Leedsi juhtima, 3:1 lõppseisu vormistas Jack Harrison.