Saksamaa jalgpallur: Manchester City on suurem klubi kui Müncheni Bayern

 (8)
Ilkay Gündogan
Ilkay GündoganAFP

Endine Dortmundi Borussia jalgpallur Ilkay Gündogan nõelas vana rivaali Müncheni Bayernit, teatades, et tema praegune tööandja Manchester City on suurem klubi kui Bayern.

Suvel 20 miljoni naelsterlingi eest Manchester Citysse kolinud 26-aastane sakslane on Inglise klubi suurtest ambitsioonidest vaimustunud.

"Kui ma tulin autoga treeningkeskusse, siis juba see oli väga muljetavaldav. Isegi Bayern ei suuda sellega konkureerida, see siin on täiesti teisest klassist," rääkis Gündogan ajakirjale Kicker.

"Sa saad kohe aru, et oled liitunud maailma tipptasemel klubiga, kes tahab lähiaastatel saavutada suuri asju. Sellest lähtuvalt on ka surve ja vastutus igale mängijale väga suur. See on Dortmundiga võrreldes täiesti erinev. Ootused on siin ülikõrged, seda eelkõige viimati ostetud mängijate ja Pepi (peatreener Pep Guardiola - toim) tõttu," lisas Gündogan.

Manchester City on edukalt alustanud nii koduliigat, kus hoitakse hetkel kolmandat kohta, kui Meistrite liigat, kus võideti eelmisel nädalal FC Barcelonat ja tõusti Hispaania tippklubi kannule.

Futboliit (talgpall)