Ragnar Klavani libakonto postitus kogub Twitteris hoogsalt menu

 (8)
Meistrite Liiga 2018 finaal Liverpool - Real Madrid
Ragnar Klavan Meistrite liiga finaalisFoto: Madis Veltman

Kuigi Ragnar Klavanil pole ametlikku Twitteri kontot, on paljud Liverpooli fännid siiski hakanud hoogsalt retweet'ima ühte säutsu, mis on tehtud Klavani paroodiakontolt.

Kuigi pealtnäha võib konto paista Klavani enda ametliku lehena, siis lähemal vaatlusel on selge, et seda see siiski pole: @notreallyklavan reklaamib oma konto kirjelduses ennast kui "parima Eesti mandrilt tulnud mängija paroodiana".

Kuigi konto postitab väga harva ning saab teistelt kasutajatelt üldjuhul mõne üksiku reaktsiooni, siis üks viimastel päevadel tehtud säuts on ootamatult menukaks osutunud. Nimelt on paroodiakonto postitanud Klavani Liverpoolist Cagliarisse lahkumise aegu hüvastijätusõnumi, mis näeb täpselt selline välja, nagu oleks selle teinud mängija ise. Ilmselt ongi paljud Liverpooli fännid õnge läinud ning arvanud, et tegu on Klavani endaga.

"Aitäh kõigile Liverpoolis klubis veedetud suurepärase aja eest. Soovin Liverpoolile kõike kõige paremat. Sa ei kõnni kunagi üksi," seisab säutsus, mis on praeguseks kogunud peaaegu kaks tuhat retweet'i ning üle 21 tuhande "meeldimise".

Seotud lood:Futboliit (talgpall)