Ragnar Klavan sai tähtsa derbi järel korralikke hindeid ja kiitust

 (9)
Ragnar Klavan heitlemas Evertoni kaitsja Dominic Calvert-Lewiniga.
Ragnar Klavan heitlemas Evertoni kaitsja Dominic Calvert-Lewiniga.Foto: Lee Smith, Reuters/Scanpix

Liverpool pidi Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel leppima kohtumises linnarivaali Evertoniga 1:1 viigiga. Eesti koondise kapten Ragnar Klavan tegi ajaloolises derbis kaasa terve matši ja sai mängu järel kiitvaid hinnanguid.

Liverpool Echo hindas Klavani esitust hindega 7. “Enamasti talle probleeme ei tekitatud. Võitis suurema osa õhuvõitlusi Calvert-Lewiniga. Ta võib oma esituse järel imestada, et vastased said ikkagi ühe värava kirja.“

This is Anfield andis eestlasele samuti hindeks 7. “Sarnaselt Dejan Lovrenile oli ta suurema osa mängust Evertoni ründajatest osavam. Lisaks näitas ta üles aktiivsust vastaste rünnakute peatamisel. Sai füüsilistes võitlustes hästi hakkama. Tegutses hästi osava Calvert-Lewini vastu.“

Klavani keskkaitsepartner Dejan Lovren põhjustas kohtumises penalti, millest tuli ka 1:1 viigivärav. Loomulikult heideti Lovrenile seda viga ette. Nii sai ta Liverpool Echolt hindeks 6 ja This is Anfieldilt 5.

Liverpool Echo hindas parimaks Joe Gomeze, kes sai hindeks 9. This is Anfield hindas parimaks Gomeze ja värava löönud Mohamed Salah. Mõlema nime taha märgiti number 8.

Futboliit (talgpall)