Premier League'i staarründaja postitas Snapchati video korteripeost, kus naised meestele sületantsu pakuvad ning sai klubilt näpuvibutuse

 (11)
Premier League'i staarründaja postitas Snapchati video korteripeost, kus naised meestele sületantsu pakuvad ning sai klubilt näpuvibutuse
Moise KeanFoto: AFP/SCANPIX

Inglise kõrgliigaklubi Evertoni ründaja Moise Kean postitas Snapchati video, kuidas ta valitsuse eriolukorra reeglitest hoolimata kodus pidu peab. Videol on näha korteri naiskülalisi meestele sületantsu tegemas.

Evertoni klubi on nimetanud Keani käitumist "lubamatuks" ning arvatakse, et mängijat ootab ees ka distsiplinaarkaristus.

Daily Mirror kirjutab, et 20-aastane Kean saatis peovideo ühte privaatsesse Snapchati gruppi. Meediasse pole video jõudnud, kuid selle sisu on kõmulehele kirjeldatud. Ajalehe teatel on videos näha naisi "sületantsu ja muid siivutusi tegemas". Kuulduste kohaselt nimetas üks allikatest pidu "absoluutselt metsikuks lääneks".

Everton avaldas oma kodulehel laupäeva õhtul pressiteate, milles seisab: "Evertoni jalgpalliklubi oli jahmunud, kui sai teada intsidendist, milles meie esindusmeeskonna mängija ignoreeris valitsuse juhiseid ja klubi reegleid koroonakriisi ajal. Oleme mängijale oma pettumust väljendanud ning teinud selgeks, et selline tegu on täiesti vastuvõetamatu."

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)