Sheffield läks kohtumist juhtima 23. minutil, kui täpne oli Kean Bryan. 64. minutil suutis Harry Maguire mänguseisu viigistada. Viimane sõna jäi siiski külalistele, kui vahetusest sekkunud Oliver Burke kindlustas 74. minutil Sheffieldile magusa 2:1 võidu.

Tabeli lõpus vireleva Sheffieldi jaoks oli see hooaja teine võit. Kusjuures mõlemad võidud on tulnud viimase kolme mänguga. Manchesteri klubi jaoks katkes aga 13-mänguline kaotusteta seeria.

Premier League'is viimast kohta hoidev Sheffield jääb 17. kohal paiknevast Brightonist maha kümne silmaga. Vahepeal liidrikohta hoidnud United on langenud teiseks, linnarivaal Manchester City edestab neid ühe punktiga. Cityl on ka üks mäng varuks.

Tabeli esimese otsa klubidest läksid omavahel vastamisi Everton ja Leicester City, kohtumine lõppes 1:1 viigiga. James Rodriguez viis Evertoni juhtima, aga Youri Tielemans päästis Leicesterile viigipunkti.