Premier League'i klubide uus mure: mängijad võivad koroonaviiruse tõttu lihtsalt keset hooaega lahkuda


Londoni Chelsea täht Willian.
Londoni Chelsea täht Willian.Foto: Adam Davy, PA/Scanpix

Inglaste Premier League otsib paaniliselt lahendusi, kuidas jalgpallimängudega jätkata. Liiga kindel soov on käimasolev hooaeg kindlasti lõpuni mängida. Klubide ette võib kerkida järgmine probleem, kui kohtumistega ei saada ühele poole enne 30. juunit.

Nimelt on jalgpallimaailmas tavapärane, et sügis-kevad süsteemis mängivates liigades saavad pallurite lepingud läbi 30. juuniga.

Juhtiva spordiadvokaadi Nick De Marco sõnul ei saa klubid selle kuupäeva järel mängijaid enam kinni hoida ja kontrahtideta mehed võivad lihtsalt uksest välja jalutada, kirjutab Sky Sports.

Londoni Chelsea võib niimoodi ilma jääda Williani ja Olivier Giroudi teenetest. Tottenhamil tuleks sellisel juhul hakkama saada Jan Vertonghenita.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)