Premier League pungestab kõvasti mängude jätkamise nimel, kuid neid tabas järjekordne tagasilöök


Liverpool vs Manchester City.
Liverpool vs Manchester City.Foto: via www.imago-images.de, imago images/Colorsport/Scanpix

Inglaste Premier League otsib erinevaid mooduseid, kuidas saaks lähiajal liigamängudega jätkata. Nüüd selgub, et see kõik ei ole ikkagi nii lihtne. Nimelt on asi mängijate kindlustuslepingutes.

Tipptasemel on kõik jalgpallurid loomulikult kindlustatud, kuid selgub, et koroonaviiruse vastu kindlustada ei saa. Paljud mängijad on juba uurima asunud, kas kindlustus kehtib ka koroonaviiruse korral, kuid saadud vastused tähendavad, et Premier League'i jätkumine lükkub aina kaugemasse tulevikku.

Nimelt selgus, et mängijate kindlustus ei kehti olukorras, kus nende karjäär peaks koroonaviiruse tõttu lõpu saama. Seda ka olukorras, kus mingi muu tõsisem terviseprobleem peaks tõukuma eelnevast koroonaviiruse põdemisest.

Nii on Premier League'i jalgpallurite nõuandjad soovitanud mängijatel olla ülimalt ettevaatlik ja võimalusel vältida kiiret väljakule naasmist.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)