Neville ja Carragher pühapäevase supermatši eel üksmeelel: otsustavaks saab keskväli

 (2)
Jürgen Klopp, Jose Mourinho
Jürgen Klopp ja Jose Mourinho.Foto: Phil Noble, REUTERS

Manchester Unitedi jalgpalliklubi paikneb Inglismaa liigas küll hetkel kuuendal kohal, ent kui pühapäeval suudetakse kodus Liverpool alistada, lahutaks neid teisel positsioonil paiknevatest Jürgen Kloppi hoolealustest vaid kaks punkti.

Liverpooli legend, endine keskkaitsja Jamie Carragher arvab, et otsustavaks saab ülehomses mängus see, kes domineerib keskvälja.

"Keskvälja kontrollimine on oluline igas mängus ja kui vaadata Paul Pogba hetkevormi, peab Liverpool kindlasti ettevaatlik olema," sõnas Carragher Sky Sportsile.

"Liverpool pole paaril viimasel nädalal keskväljal olnud piisavalt hea. Emre Can ei ole hetkel parimas vormis ja kui Liverpool saab kasutada oma parimaid mehi, ei pääse ta ilmselt algkoosseisu."

"United peab olema valmis selleks, et Liverpool segab keskväljal Michael Carricku tegutsemist," ütles Unitedi legendaarne paremkaitsja Gary Neville.

Seotud lood:

"Võtmekohaks saab Liverpooli jaoks keskväljatrio Pogba, Carricku ja Ander Herrera kantseldamine," lisas Neville.

Nii Carragher kui Neville leidsid, et Unitedi tipuründajast Zlatan Ibrahimovicist sõltub pühapäeval palju. "Tema iseloom ja karakter annavad Unitedi riietusruumis mängijatele palju juurde," arvab Neville.

Futboliit (talgpall)