Mourinho ülbitses viigimängu järel ajakirjanikega ja süüdistas kohtunikke kahepalgelisuses

 (5)
SOCCER-ENGLAND-MUN-HUL/
Jose Mourinho neljanda kohtunikuga sõnelemasFoto: Jason Cairnduff, REUTERS

Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho oli pärast oma meeskonna 0:0 viiki Hull Cityga arusaadavalt pettunud ning valas oma frustratsiooni välja nii ajakirjanike kui kohtunike peale.

BBC-le mängujärgset intervjuud andnud portugallane sõnas, et ei kritiseeri Hulli nende jõulise ja kohtunikku proovile pannud mängustiili eest, kuid andis mõista, et vilemehed oleksid pidanud oma tööd paremini tegema. Kui reporter üle küsis, milliseid otsuseid treener täpsemalt silma peab, torises Mourinho vastu: "Kui sa jalgpalli ei tunne, siis ehk ei peaks sul mikrofon käes olema" ning lahkus.

Pettunud portugallase virin jätkus ka mängujärgsel pressikonverentsil, kus Mourinho sõnas, et talle kehtivad ilmselt teised reeglid kui ülejäänud peatreeneritele, viidates Liverpooli peatreeneri Jürgen Kloppi vihapurskele, millele neljas kohtunik läbi sõrmede vaatas.

"Eile öeldi ühele treenerile neljanda kohtuniku poolt, et "mulle meeldib su emotsionaalsus ja probleemi ei ole". Minule öeldi aga täna, et ma maha istuks või mind saadetakse tribüünile," rääkis Mourinho.

Futboliit (talgpall)