Mourinho oma mängijatele: kui te ei suuda pinget taluda, olge kodus ja vaadake televiisorit!


Jose Mourinho
Jose MourinhoFoto: Martin Rickett, PA Wire/PA Images/Scanpix

Manchester Unitedil seisab täna õhtul Meistrite Liigas ees oluline kohtumine, kui kodus võõrustatakse Šveitsi klubi Young Boysi.

Unitedi käimasoleva hooaja kodumängude statistika on olnud kehv. Laupäeval viigistati Inglismaa kõrgliigas Crystal Palacega 0:0. Kokku on hooaja jooksul võidetud üheksast kodumängust vaid kolm.

Mängueelsel pressikonverentsil lükkas Unitedi peatreener Jose Mourinho ümber väited, et tema mängijad ei suuda kodustaadionil mängida. "Kui mu mängijad tunnevad koduväljakul survet, peaksid nad koju jääma. Ma ei mõtle staadionikodu, vaid olema omas kodus ja vaatama televiisorit."

"Ma ei tundnud kunagi survet kodustaadionil mängida," lisas Mourinho. "Olukord on frustreeriv, sest tahaksin, et meeskond alustaks hästi ning ei ootaks, kuidas vastane mängima hakkab."

"Me ei austaks oma fänne ega mängijaid, kui ütleksime, et eelistame mängida võõral väljakul. Mina eelistan alati kodus mängida."

Unitedil on võimalus täna edasipääs kaheksandikfinaali kindlustada, kui suudetakse kodus alistada Young Boys ning teises alagrupikohtumises ei suuda Valencia võita Torino Juventust.

Futboliit (talgpall)