Meistrite liiga loosile järgnenu ajas Liverpooli peatreeneri Jürgen Klopi marru

 (11)
Liverpooli peatreener Jürgen Klopp.
Liverpooli peatreener Jürgen Klopp.Foto: OLI SCARFF, AFP/Scanpix

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi FC Liverpool loositi Meistrite liiga veerandfinaalseeriaks vastamisi Manchester City'ga. Kohtumised peetakse 4. ja 10. aprillil. Antud kuupäevade vahele jääb mõlemal ka matš Premier League'is ja just see ajas Liverpooli juhendaja Jürgen Klopi vihale.

Nimelt tuleb Liverpoolil Meistrite liiga veerandfinaalide kohtumiste vahel vastamisi minna ka Evertoniga.

Kui esialgu pidi Evertoni ja Liverpooli matš aset leidma 8. aprillil, siis nüüd toodi see 26 tunni võrra varasemaks ehk mäng toimub 7. aprillil kohaliku aja järgi kell 12.30 (Eesti aeg 14.30). Klopp leidis, et neil jääb niimoodi taastumiseks liiga vähe aega. Liverpooli peatreener oleks enda sõnul eelistanud mängida hoopis laupäeva õhtusel kellaajal.

Ka Manchester Cityl tuleb tulla 7. aprillil väljakule, kuid nende kohtumine Manchester Unitediga algab kohaliku aja järgi kell 17.30. See on Klopi sõnul vastutulek Cityle.

“Olen juba praegu vihane, kuna sain teada, et Premier League tõstis meie kohtumise Evertoniga keset laupäevast päeva,“ pahandas Klopp pressikonverentsil. “Mõnes riigis lükatakse üldse sellised mängud edasi, et tiimid oleksid euromängudeks parimas vormis. Olukord ei ole hea, kuid olen selliste situatsioonidega juba harjunud. Ma pean olema poliitiliselt korrektne ja oma suu kinni hoidma.“

Futboliit (talgpall)