Mart Poom Kariuse prohmakatest: uskumatud eksimused sellise klassiga väravavahi poolt

 (8)
Loris Karius
Loris KariusFoto: Paul Ellis, AFP/Scanpix

Laupäeval selgus tänavune jalgpalli Meistrite liiga võitja, kui Madridi Real alistas finaalis Liverpooli 3:1. Suurema tähelepanu osaliseks sai Liverpooli väravavaht Loris Karius, kelle kaks viga viisid Hispaania klubi väravateni.

"Aktuaalse kaamera" spordisaates aitasid finaali kokku võtta 2006. aasta Meistrite liiga hõbemedalist Mart Poom ja tema poeg, FC Floras mängiv Markus Poom, kirjutab ERR Sport.

"Nagu ka Jürgen Klopp ütles, oli tegemist väga suurte vigadega ja seda erakordsem on asjaolu, et vead juhtusid niivõrd suures mängus. Ametivennana tunned muidugi kaasa, kuid esimene värav oli ikkagi uskumatu viga sellise klassiga väravavahi poolt," jääb 24-aastase Kariuse tegutsemine Mart Poomile segaseks. "Ei oska öelda, kas ta põles läbi või ei olnud keskendunud – visata pall Benzema jala peale, sellisel tasemel ei tohiks nõnda juhtuda."

"Kindlasti tuleneb see närvidest – nii palju on kaalul ja ega me ei tea, kuidas ta end tegelikult tundis. Vahest lihtsalt juhtub selliseid asju ja eks me seepärast ka seda mängu armastame, et see pakub sellist draamat," lisas Eesti koondise eskväravavaht.

Futboliit (talgpall)