48. minutil andis kohtunik põhjuse Unitedi mängijatele veidi tähistada, näidates pärast Kyle Walkeri viga Marcus Rashfordile käega penaltipunktile, kuid minut aega hiljem tuvastati videokohtunike ehk VAR-i abiga, et Rashford sai söödu City kaitsjate selja taha suluseisus olles.

City valdas 54% ulatuses palli, kuid United tegi kaks pealelööki enam (11:9), raamide vahele suunasid mõlemad tiimid kaks lööki. Unitedil oli kasutada neli, Cityl kolm nurgalööki.

Viigipunkt mõlemale meeskonnale tähendab, et United jätkab tabelis 20 punktiga seitsmendal ning City 19 punktiga kaheksandal kohal.

Kell 22 pandi veel pall mängu Evertoni ja Londoni Chelsea kohtumises. Mängu ainsa värava lõi islandlane Gylfi Sigurdsson 22. minutil penaltist. Evertoni jaoks oli õhus penalti ka teisel poolajal, kuid sarnaselt Unitedi - City olukorrale fikseeriti seal pärast peakohtuniku otsust suluseis.