Kohtumist alustas teravamalt United, kes valdas esimesel poolajal rohkem palli ja lõi mitmeid värava löömise olukordi. Suurepärane võimalus oli 17. minutil Romelu Lukakul viia kodumeeskond juhtima, kuid Belgia ründaja lõi tühjast väravast mööda. Esimene poolaeg lõppes väravateta viigiga.

Pärast pausi sai paremini mängu käima Tottenham. 50. minutil viis Harry Kane külalised juhtima, kui suunas nurgalöögist tulnud tsenderduse osavalt peaga David de Gea selja taha. Kõigest kaks minutit hiljem duubeldas eduseisu brasiillane Lucas Moura.

Manchester United püüdis küll mängu muutust tuua, kuid midagi ohtlikku tekitada ei suudetud. Hoopis kolmanda värava lõi Tottenham, kui 85. minutil sai oma teise värava kohtumises kirja Moura. Tottenham võitis kohtumise 3:0.

Tottenham jätkab Premier League'is täiseduga, kui kolmest mängust on kogutud kolm võitu. Manchester United on pärast avavooru võitu Leicester City üle saanud kirja kaks kaotust ja kolme punktiga asutakse tabelis 13. kohal.