Manchester Unitedi eksjalgpallur andis oma hotellid tasuta meditsiinitöötajate käsutusse


Gary Neville
Gary NevilleFoto: GLYN KIRK, AFP/SCANPIX

Endine Inglismaa jalgpallikoondise ja Manchester Unitedi paremkaitsja Gary Neville otsustas koroonaviiruse leviku tõkestamisks anda oma panuse.

Nimelt andis Neville mõlemad temale kuuluvad Manchesteri hotellid meditsiinitöötajate käsutusse täiesti tasuta. Eksjalgpallur kinnitas, et ühtegi hotelli töötajat ei koondata ega sunnita tasuta puhkusele.

"Hetkel peab kogu meie riigi majandussektor näitama solidaarsust, mitte ainult oma töötajate vastu, vaid ka inimeste suhtes, kes vajavad lähikuudel hädasti majutust," teatas Neville, vahendab BBC. "Meie personal jätkab oma tööd senisel kujul, aga hotelli külalisteks on meditsiinitöötajad, kellel on vaja riskide maandamiseks oma perekonnast isolatsioonis olla. Raha neilt ei küsita."

Manchester Unitedi endine kuulsus on Manchesteri hotellide - Stock Exchange Hotel ja Hotel Football - omanik koos oma endise tiimikaaslase Ryan Giggsiga.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)