Sheffieldi klubi võiduvärava lõi veerand tundi enne kohtumise lõppu Billy Sharp, kes realiseeris 11 meetri karistuslöögi. Penalti teenis kodumeeskond Federico Fernandezi käega mängu eest.

Newcastle United oli alates avapoolaja lõpust mänginud vähemuses, kui Ryan Fraser hankis kolme minutiga kaks kollast kaarti.

Sheffield United on vaatamata võidule kindlalt viimasel kohal, Newcastle jätkab 15. positsioonil.

Manchester United alistas võõrsil Paul Pogba teise poolaja iluväravast Burnley 1:0 ja juhib nüüd meistriliigat kolme punktiga Liverpooli ees. Pogba kõmmutas palli karistusala keskelt võrku otse õhust pärast Marcus Rashfordi täpset söötu.

Everton alistas Wolverhamptoni 2:1 ning jagab Leicester Cityga 3.-4. kohta. Homme võib nende kõrvale tõusta Tottenham, kes võõrustab Fulhamit.