Manchester United sai teise kaotuse järjest

(6)
Raul Jimenez
Raul JimenezFoto: Chris Radburn, PA Wire/Press Association Images

Manchester Unitedi jalgpallimeeskond sai teise kaotuse järjest ning langes Inglismaa karikasarjas (FA Cup) konkurentsist.

Eelmises mängus Arsenalile alla jäänud United alistus täna võõrsil Wolverhamptonile 1:2. Tegemist oli Inglise karikasarja veerandfinaalkohtumisega.

Igati teenitud võidu saanud Wolverhamptoni väravad lõid viimase 20 minuti jooksul Raul Jimenez ja Diogo Jota. Külaliste ainsa värava eest hoolitses Marcus Rashford, kes jõudis sihile kohtuniku antud viimasel lisaminutil.

82. minutil, kui United kaotas juba kahe väravaga, näitas väljakukohtunik keskkaitsjale Victor Lindelöfile punast, kuid VAR otsustas selle asendada kollase hoiatuskaardiga.

Lisaks Wolvesile on karikasarjas poolfinaali jõudnud suurfavoriit Manchester City ja Watford. Homme on viimases veerandfinaalis vastamisi Millwall ja Brighton.