Kohtumise ainus värav sündis 67. minutil, kui täpne oli Juan Mata. Hispaanlase leidis täpse sööduga üles Anthony Martial ning poolkaitsja ei jätnud olukorda kasutamata ja saatis palli puuriluku John Ruddy selja taha.

Tegelikult sahistas kohtumises esimesena võrku Wolverhampton, kuid Pedro Neto tabamuse otsustas videkohtunike süsteem VAR tühistada, sest väravaolukorras tuvastati käega mäng. Unitedi jaoks ei lõppenud kohtumine siiski ainult positiivsetes nootidest, kui puusavigastuse tõttu vahetati 80. minutil välja Marcus Rashford. Kusjuures inglasest ründetäht sekkus kohtumisse alles 16 minutit varem.

4. jaanuaril peetud FA Cupi 3. ringi avamäng Wolverhamptoni kodustaadionil oli lõppenud väravateta viigiga.

Järgmises ringis ootab Unitedit ees Premier League'i klubi Watfordi ja tugevuselt kolmandas liigas mängiva Tranmere'i vahelise korduskohtumise võitja. Watford läks küll avamatšis 3:0 ette, aga suutis kolmeväravalise edu maha mängida.