Kaptenipaela kandnud Jesse Lingardi 10. minuti tabamuse järel kaotusseisu jäänud kasahhide vastuväravad sündsid teise poolaja alguses seitsme minuti sees - esmalt tegi skoori Dmitri Šomko, seejärel patustas 19-aastane DiShon Bernard omaväravaga.

Unitedi peatreener Ole Gunnar Solskjaer mängitas täna väga noort koosseisu, saates platsile lausa seitse teismelist. Neli jalgpallurit tegid Unitedi särgis debüüdi.

Manchester United jätkab vaatamata kaotusele alagrupis liidrina, olles viie vooruga kogunud 10 punkti. Edasipääs oli neil tagatud juba varem.

Londoni Arsenal mängis oma koduväljakul maha 0:1 eduseisu ja kaotas Frankfurdi Eintrachtile 1:2. Kodumeeskonna viis avapoolajal ette Pierre Emerick Aubameyang, teisel mängupoolel vastas Daichi Kamada kahe tabamusega.

Tegemist oli Arsenali seitsmenda järjestikuse mänguga, kus jäädi võiduta. Viimati näidati nii kehva seeriat 1992. aastal.