Manchester United oli võidule lähedal, kuid Liverpool päästis. Liverpoolil käsil kõige kurvem seeria alates 2005. aastast

 (34)
Mohamed Salah vs Bruno Fernandes. Sel korral jäid mõlemad kuivale.
Mohamed Salah vs Bruno Fernandes. Sel korral jäid mõlemad kuivale.Foto: Phil Noble, AP/Scanpix

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel läksid vastamisi tabeliliider Manchester United ja tiitlikaitsja Liverpool. Anfieldil jäid väravad aga löömata ning kohtumine lõppes 0:0.

Liverpool tegutses küll palliga rohkem, kuid lõpuks olid ohtlikumad olukorrad hoopis Unitedil. Väravale jõudsid vägagi lähedale Paul Pogba ja Bruno Fernandes, kuid Liverpooli õnneks oli nende väravavaht Alisson Becker ülesannete kõrgusel ja suutis ohtlikud löögid tõrjuda.

Liverpoolil on jäänud nüüd värav löömata viimases kolmes Premier League'i kohtumises. Viimati oli neil nii kurb seeria käsil 2005. aasta märtsis. Tiitlikaitsjana on selline asi juhtunud varasemalt ainult Londoni Arsenalil hooajal 1998/99 ja Leicester Cityl 2016/17.

Turniiritabelis on United 37 punktiga jätkuvalt liidriks. Teine on Leicester City 35-ga. Liverpool hoiab 34 silmaga kolmandat kohta. Neljas on Tottenham 33-ga. Kaks kohtumist vähem pidanud Manchester City on viies 32 punktiga.

Standings provided by SofaScore LiveScore
Futboliit (talgpall)