Enne kohtumist spekuleeriti, et kaotuse korral võib Unitedi juhtkond peatreener Ole Gunnar Solskjaeri vallandada, aga norralane suutis oma eelkäija üle mängida.

United läks juba kuuendal minutil Marcus Rashfordi tabamusest juhtima, 39. minutil suutis Dele Alli viigistada. 49. minutil viis Rashfordi penalti uuesti koduvõistkonna ette. Sellest lõpuks piisaski.

21 punkti kogunud Manchester United on 15 vooru järel kuuendal kohal, Tottenham on 20 punktiga kaheksas.

Tabeliliider Liverpooli oli kodus 5:2 üle linnarivaal Evertonist. Esimesel poolajal löödi kahe võistkonna peale koguni kuus väravat. Liverpooli eest skooris kaks korda Divock Origi ning korra Xherdan Shaqiri ja Sadio Mane. Evertoni poolt vastasid Michael Keane ja Richarlison. 90. minutil tegi Georginio Wijnaldum Liverpooli poolt seisuks 5:2.

Teist kohtumist järjest suutis Premier League'is värava lüüa soomlane Teemu Pukki. Tema 78. minuti tabamus ei toonud siiski Norwich City-le võitu, võõrsil jäädi 1:2 alla Southamptonile.