Neal Maupay viis koduväljakul mänginud Brightoni avapoolaja lõpus penaltist juhtima, kuid juba kolm minutit hiljem lõi Lewis Dunk õnnetu omavärava.

United asus seejärel teise poolaja kümnendal minutil Marcus Rashfordi väravast juhtima, ent Brightoni lõpuminutite vägev surve kandis vilja ning kuuendal üleminutil Solly March viigistas.

Sellega polnud aga sündmused veel lõppenud, sest 98. minutil mängis Neal Maupay oma karistusalas käega ning United teenis penalti, mille realiseeris külmavereliselt Bruno Fernandes.

Londoni Chelsea oli täna võõrsil püsti hädas kõrgliiga uustulnuka West Bromwichiga, kelle vastu jäädi 27. minutiks juba 0:3 kaotusseisu. Teisel poolajal võitles aga Chelsea välja 3:3 viigi, kusjuures Tammy Abrahami päästev kolmas värav sündis 90. minutil.

Crystal Palace kaotas oma koduväljakul täiseduga jätkavale Evertonile 1:2.