Kui eelmises mängus piirduti võõrsil Wolverhamptoni vastu 1:1 viigiga, siis täna kaotasid Ole Gunnar Solskjæri hoolealused koduväljakul Crystal Palace`ile 1:2.

Külalised pääsesid juhtima avapoolaja keskel Ghana koondislase Jordan Ayew väravast. 70. minutil oli Unitedil hiilgav võimalus viigistamiseks, kuid Marcus Rashford ei suutnud penaltit realiseerida, saates palli posti. Eelmises mängus oli penaltipunktil eksinud mäletatavasti Paul Pogba.

United sai 89. minutil lõpuks oma tahtmise ning jõudis viigini, kui skoori tegi suvel klubiga liitunud noor waleslane Daniel James. Lõppsõna jäi aga ikkagi külalistele, kelle äärekaitsja Patrick van Aanholt kõmmutas lõpuminutil palli karistusalast võrku. Selles olukorras mängis ebakindlalt Unitedi puurivaht David de Gea, kes pudistas nahkkera käte vahelt posti kõrvalt väravasse.