Manchester United võõrustas veerandfinaalis League Two ehk tugevuselt neljanda liiga klubi Colchesteri. Mängu saatus otsustati kümneminutilise perioodi jooksul.

Kui avapoolajal jäid väravad löömata, siis teise poolaja alguses tegi United kiiresti sotid selgeks. 51. minutil viis kodumeeskonna juhtima Marcus Rashford, kõigest viis minutit hiljem lõi omavärava Ryan Jackson. 61. minutil vormistas 3:0 lõppseisu Anthony Martial.

Samal ajal oli Unitedi linnarivaal City võõrsil 3:1 parem League One'is pallivast Oxford Unitedist. Külalised pääsesid Joao Cancelo tabamusest 22. minutil juhtima. Teise poolaja alguses tõi aga Matt Taylor viiginumbrid tabloole. City ennast rohkem siiski üllatada ei lasknud ja Raheem Sterlingu kahe värava toel edeneti nelja parema sekka.

United ja City loositi ühtlasi omavahel poolfinaalis kokku. Teise poolfinaalpaari moodustavad Leicester City ja Aston Villa.

Leicester City võitis pärast 2:2 lõppenud kohtumist penaltitega Evertoni. Kusjuures normaalajal suutis Everton välja tulla kaheväravalisest kaotusseisust. Nimelt juhtis Leicester juba 29. minutiks 2:0, kui täpsed olid James Maddison ja Johnny Evans. Tom Davies vähendas aga teise poolaja keskel kaotusseisu ja Leighton Bainesi tabamus 91. minutil tõi tabloole viiginumbrid.

Aston Villa pidas oma veerandfinaali juba teisipäeval, kui 5:0 oldi parem viie debütandiga mänginud Liverpoolist.