21-aastane poolkaitsja Daniel James viis Unitedi juba 10. minutil juhtima, kuid 58. minutil kodumeeskond viigistas, kui nurgalöögi järel jõudis sihile taanlasest kaitsemängija Jannik Vestergaard.

73. minutil näitas kohtunik teist korda kollast kaarti Southamptoni austerlasest poolkaitsjale Kevin Dansole, kuid sellest hoolimata ei suutnud 20-kordne Inglismaa meister eelmise hooaja 16. meeskonnale enam peavalu valmistada.

58% mängust palli hoidnud Manchester United sooritas 21 pealelööki võõrustajate 10 vastu, raamide vahele olid neist suunatud vastavalt 8 ja 2. Karistuslöökide poolest jäi United peale 17:8, nurgalöökides vaid 3:2. Southamptoni päästsid väravavaht Angus Gunni seitse tõrjet, samas kui David De Gea pidi tõsisemalt sekkuma vaid ühe Southamptoni pealelöögi puhul.

Üks viigipunkt tõstis Manchester Unitedi hetkel tabelis neljandaks, kuid enamus neljanda vooru kohtumisi on veel pidamata.