ManCity alistas koduväljakul Southamptoni koguni 6:1. Võõrustajad asusid juhtima juba 6. minutil, kui omavärava sai kirja Wesley Hoedt. 12. minutil suurendas eduseisu Sergio Agüero ja 18. minutil David Silva.

30. minutil lõi Danny Ings penaltist ühe värava tagasi, kuid seejärel oli Raheem Sterling täpne avapoolaja teisel üleminutil ning 67. minutil. Lõppskoori vormisats kohtumise esimesel üleminutil Leroy Sane.

ManCity on nüüd 29 punktiga Premier League'i tabeliliider. Seni nendega esikohta jaganud FC Liverpool tegi laupäeval Londoni Arsenaliga 1:1 viigi ja jääb neist nüüd maha kahe silmaga. Liverpooliga võrdsete punktide peal on ka Londoni Chelsea, kes alistas pühapäeval 3:1 Crystal Palace'i.