Manchester City plaanib juba Pep Guardiola jaoks uut ja rammusat pakkumist


Pep Guardiola on saanud Manchester Citys asjad soovitult käima.
Pep Guardiola on saanud Manchester Citys asjad soovitult käima.Foto: Andrew Boyers, Reuters/Scanpix

Manchester City jalgpallimeeskonna tänavuse hooaja hoog on olnud muljetavaldav ning see on pannud ka tiimi juhid tegutsema. Klubi peatreeneril Pep Guardiolal on kolme aasta pikkusest lepingust jooksmas teine aasta ning klubi sooviks on seda igal juhul pikendada.

Inglismaa meedia kirjutab, et läbirääkimised uue kontrahti osas algavad käimasoleva hooaja lõppedes.

46-aastase Guardiolaga hakkavad läbirääkimisi pidama klubi esimees Khaldoon Al Mubarak ning tegevjuht Ferran Sorriano. Sky Sports andis teada, et klubijuhid on juba praegu veendunud, et neil õnnestub Guardiolaga lepingut pikendada.

Praeguse lepingu kohaselt on Guardiola aastapalgaks 15 miljonit eurot, teatab The Telegraph. Uus kontraht oleks senisest aga veelgi kopsakam.

46-aastane Guardiola alustas treeneritööd 2007. aastal, kui ta juhendas ühe hooaja FC Barcelona B meeskonda. Aastatel 2008 kuni 2012 oli ta Barcelona esindusmeeskonna peatreener. Aastatel 2013 kuni 2016 oli ta Müncheni Bayerni tüüri juures. Alates 2016. aastast juhendab ta aga Manchester Cityt. Inglismaa esimene hooaeg Guardiolale tiitleid ei toonud, kuid teisel on asjad suure tõenäosusega muutumas.

Futboliit (talgpall)