Manchester City peatreeneri Pep Guardiola ema suri koroonaviirusesse

 (3)
Manchester City peatreeneri Pep Guardiola ema suri koroonaviirusesse
Foto: PA Pictures/Scanpix

Inglismaa jalgpalli valitseva meistri Manchester City peatreener Pep Guardiola kaotas koroonaviiruse tõttu oma 82-aastase ema.

"Manchester City perekond teatab äärmise kurbusega, et täna lahkus Barcelonas Manresas Pepi ema, Dolors Sala Carrio, kes oli 82 aastat vana. Kõik klubiga seotud inimesed avaldavad sel raskel ajal Pepile, tema perele ja sõpradele siirast kaastunnet," seisis klubi Twitteri postituses.

Guardiola annetas eelmisel kuul Barcelona Angel Soler Danieli fondi ja meditsiiniülekooli heaks 1 miljonit eurot, et soetada koroonaviirusega võitlemiseks vajalikku varustust.

Hispaanias on koroonaviiruse tagajärjel surnud juba rohkem kui 13 000 inimest.

Guardiolale avaldasid kaastunnet ka City peamised rivaaldi Manchester United, Londoni Arsenal, Liverpool jt.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)