Manchesteri suurklubi alistas väljalangemistsoonis paikneva Watfordi koguni 4:0. Võõrsil mänginud City võitis avapoola 2:0, kui kahel korral oli täpne Raheem Sterling. Teisel poolajal kindlustasid võidu Phil Fodeni ja Aymeric Laporte väravad.

Üllatusvõidu sai püsimajäämise eest võitlev Aston Villa, kui koduväljakul alistati 1:0 Londoni Arsenal. Mängu ainsa värava eest hoolitses egiptlane Trezeguet 27. minutil. Hambutu Arsenal ei saanud ühtegi lööki raamide vahele kirja. Tõsi, korra oldi siiski väravale väga lähedal, kui 77. minutil tabas Edward Nketiah posti.

Ühtlasi tähendab kaotus Arsenali jaoks, et neil pole käimasoleval hooajal võimalik enam seitsmendast kohast kõrgemale tõusta. Ainus lootus järgmisel hooajal Euroopa Liigas mängida on neil siis, kui nad suudavad FA karikasarja finaalis alistada linnarivaali Chelsea.