Manchester City alistas koduväljakul 5:0 Newcastle Unitedi. Võõrustajad tegid vahe sisse juba 21. minutiks, kui värava olid saanud kirja nii Gabriel Jesus kui Riyad Mahrez. Teisel poolajal kasvas City edu veelgi Federico Fernandezi omavärava ja David Silva tabamuse pealt. Kohtumise lõppseisu vormistas mängu esimesel lisaminutil Raheem Sterling.

Eurosarja kohtade nimel võitlevatest meeskondadest läksid omavahel tähtsas kohtumises vastamisi Sheffield United ja Wolverhampton. Magusa 1:0 võidu sai Sheffield tänu John Egani kolmanda lisaminuti (!) tabamusele.

Sarnase tulemusega sai Burnley jagu West Ham Unitedist. Burnleyle tõi võidu Jay Rodriguezi värav mängu 38. minutil.

Päeva viimases mängus sai juba tiitli kindlustanud Liverpool võõrsil 3:1 jagu Brightonist. Kuigi Liverpool juhtis juba 8. minutiks Mohamed Salah'i ja Jordan Hendersoni väravatest 2:0, ei tulnud võit meisterklubile lihtsalt.

Poolajale läks Liverpool vaid minimaalses eduseisus, sest 45. minutil lõi ühe värava tagasi Leandro Trossard. Teisel poolajal jätkas Brighton head esitust ning külaliste vastu tekkis mitmeid ohtlikuid olukordi.

Ühest tabamusest enamat siiski Brighton ei suutnud ning väravani jõudis teisel poolajal ikkagi Liverpool. 76. minutil suunas nurgalöögist peaga palli võrku Salah, saades kirja mängu teise tabamuse. Kusjuures egiptlane oli osaline kõikides väravates, kui just tema andis söödu Hendersoni tabamusele. Salah oli kohtumise lõpus mitmel korral veel lähedal ka kübaratrikile, kuid hooaja 20. väravas jäi sedapuhku siiski tulemata.