Manchester City jalgpallur hakkab mängima Manchester Unitedis?

 (2)
Yaya Toure
Yaya ToureAFP

Yaya Toure agendi Dimitri Seluki sõnul on Elevandiluuranniku jalgpallitähest huvitatud nii Manchester United kui Arsenal.

Kuna 33-aastane Toure ei kuulu Manchester City uue peatreeneri Pep Guardiola plaanidesse - kogenud poolkaitsja jäeti välja ka City Meistrite liiga koosseisust -, otsib agent mängumehele uut klubi.

Sky Sportsi andmetel teatas Seluk, et lisaks USA ja Hiina klubidele on Toure palkamise vastu huvi tundnud ka Inglise tippmeeskonnad Manchester United ja Arsenal.

"Yaya võib jaanuaris eellepingu sõlmida välismaa klubidega," rääkis Seluk ajalehele Daily Mail. "Kuid pakkumisi on ka Inglismaalt. Ta on väga terav ja heas vormis, ma arvan, et ta võttis alla 7 kilo."

"Vahest see pole piisav Guardiola jaoks, aga talle ei kõlvanud Barcelona päevil ju ka Ibrahimovic," kritiseeris agent Manchester City peatreenerit.

Seluk lisas, et Cityt tabab Toure lahkumise järel tõsine tagasilöök. "Nad kaotavad Aafrikas miljoneid poolehoidjaid. Guardiola otsuse tõttu toetavad aafriklased nüüd Manchester Unitedit. Paljud inimesed on öelnud, et nad ei vaata enam kunagi City TV-d," väitis Seluk.

Futboliit (talgpall)