"Ma olen maailma üks vägevamaid treenereid!" Mourinho andis järjekordse vägeva pressikonverentsi ning kritiseeris teravalt ka Jürgen Kloppi

 (29)
"Ma olen maailma üks vägevamaid treenereid!" Mourinho andis järjekordse vägeva pressikonverentsi ning kritiseeris teravalt ka Jürgen Kloppi
Jose MourinhoFoto: Cal Sport Media/Sipa USA/Scanpix

Madalseisus Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho andis järjekordse skandaalse pressikonverentsi, nimetades muuhulgas ennast maailma üheks paremaks treeneriks ning kritiseerides Liverpooli juhendajat Jürgen Kloppi.

"Ma olen maailma ühe vägevama klubi peatreener ning olen ka ise endiselt üks maailma vägevamaid treenereid," põrutas Mourinho ajakirjanikele. "Mul läks eelmisel hooajal väga hästi ning see on ilmselt asi, mida te tunnistada ei taha. Olen ainus peatreener, kes tiitli võitnud nii Inglismaal, Itaalias kui Hispaanias, aga eelmise hooaja teine koht oli mu karjääri üks paremaid saavutusi."

Ajakirjanduse kriitika valguses võrdles Mourinho enda tulemusi Inglismaal Liverpooli lootsi Jürgen Kloppi resultaatidega. "Näiteks tema ei võida kunagi midagi rahvusvahelist," põrutas Mourinho. "Võitsime kaks hooaega tagasi Euroopa liiga ja see oli fantastiline hooaeg. Sel hooajal arvasid kõik, et Madridi Atletico oli suurepärane, kui nad Meistrite liigast välja kukkumise järel Euroopa liiga võitsid. Oleme siiani viimane Inglise meeskond, kes suutnud Euroopas karika võita."

Futboliit (talgpall)