Londoni tänavajõukude omavahelisse sõtta sattunud Arsenali tähed naasesid treeningutele

 (1)
Londoni tänavajõukude omavahelisse sõtta sattunud Arsenali tähed naasesid treeningutele
Sead Kolašinac ja Mesut ÖzilFoto: Nigel French, PA Wire/PA Images/Scanpix

Londoni Arsenali tähtmängijad Mesut Özil ja Sead Kolašinac, kes olid alles nädala alguses 24-tunnise valve all, on taasühinenud meeskonnaga.

Özili ja Kolašinaci majade juures olid turvatöötajad ööpäevase valve püsti pannud, sest üks Londoni tänavajõuk ähvardas mängijad kogu varast paljaks röövida. Kõik sai alguse juuli lõpus aset leidnud intsidendist, kui relvastatud motorollerimehed proovisid parasjasgu koos ringi sõitnud Özili ja Kolašinaci röövida.

Röövijate käest pääsenud meeste kaitseks astus välja üks Põhja-Londonis paiknev ida-eurooplastest koosnev gäng, kes teatas, et mängumehi enam röövida ei tohi. Nende aga üks rivaalitsev jõuk kuulutas, et kavatsevad selle jutu peale mängijad paljaks röövida. Arsenali mängijad jäid turvalisuse kaalutlustel eemale Premier League'i avavooru kohtumisest Newcastle Unitediga.

Nüüdseks on olukord rahunenud ning Özil ja Kolašinac tagasi treeningutel.

Klubi peatreeneri Unai Emery sõnul on mängijad vahejuhtumist üle saanud ning mentaalselt piisavalt tugevad, et meeskonda aidata juba järgmises kohtumises.

Arsenali jaoks jätkub hooaeg juba sel laupäeval, kui Premier League'i teises voorus kohtutakse Burnleyga.

Arsenali mängijaid juuli lõpus röövida püüdnud pätid on politsei poolt kinni peetud ning kahe mehe üle hakatakse kohut pidama 6. septembril.

Futboliit (talgpall)