Jürgen Klopi juhendatava Liverpooli teekonna lõpetas Chelsea, kes võitis Inglismaa karikasarja kaheksandikfinaali tulemusega 2:0. Londonis peetud mängus tõid Chelsea`le võidu Willian, kes avas skoori 13. minutil Liverpooli puurivahi Adriani prohmaka järel, ning Ross Barkley, kes lõpetas 64. minutil kontrarünnaku täpse löögiga.

Mängu lõpus saatis Klopp vahetusest platsile ka oma ründeässad Roberto Firmino ja Mohamed Salahi, kuid nemad enam Liverpooli kaotusest päästa ei suutnud.

Newcastle United alistas täna esiliiga liidermeeskonna West Bromwichi võõrsil 3:2 ja pääses samuti kaheksa parema hulka.

Eile oli esimesena veerandfinaali jõudnud Arsenal, kes alistas kolmanda liiga klubi Portsmouthi 2:0.