Jetro Willems viis külalised 7. mänguminutil juhtima, ent poolajavileks pääses juba Liverpool Sadio Mane väravatest 2:1 ette. Lõppseisu vormistas egiptlane Mohamed Salah 72. minutil.

Igati teenitult võitnud Liverpool valdas palli lausa 72% mängu ajast ning jäi pealelöökide arvestuses peale 21:8 (neist värava raamidesse 8:1).

Täiseduga jätkav Liverpool on kogunud 15 punkti ning edestab mängu vähem pidanud tiitlikaitsjat Manchester Cityt viie silmaga. City kohtub täna õhtul võõrsil Norwich Cityga.

Manchester United sai täna koduväljakul raske 1:0 võidu Leicester City üle. Võiduvärava lõi Marcus Rashford, kes teenis 8. minutil penalti ja selle realiseeris.

Chelsea alistas 21-aastase Tammy Abrahami kübaratriki abil võõrsil Wolverhamptoni 5:2. Muljetavaldava võidu võttis ka Tottenham, kes sai koduplatsil jagu Crystal Palace`ist 4:0. Kaks väravat lõi lõunakorealane Son Heung-min.