Kodupubliku ees mänginud Liverpool pööras kohtumise enda kasuks avapoolaja lõpuminuti ja teise mängupoole algusega. Skoori avas 45. minutil Georginio Wijnaldum ning teise perioodi kümne esimese minutiga jõudsid sihile ka Philippe Coutinho ja Adam Lallana.

Liverpooli keskkaitsepaari moodustavad täna Joel Matip ja Dejan Lovren. Eesti koondise kapten Ragnar Klavan oli üles antud vahetusmehena, kuid väljakule ei pääsenud.

Kuna Manchester City alistas võõrsil Watfordi 5:0, lõpetasid nemad hooaja Liverpooli ees kolmandana. Juba 14. minutil Laurent Koscielny eemaldamise järel vähemusse jäänud Arsenal võitis küll Evertoni 3:1, ent pidi piirduma viienda kohaga ja mängib uuel hooajal Euroopa liigat.

Värske Inglismaa meister Chelsea lõpetas hooaja 5:1 võiduga Sunderlandi üle, teise koha saavutanud Tottenham nahutas Harry Kane`i hooaja neljanda kübaratriki abil võõrsil Hull Cityt koguni 7:1.

Klavani saldoks jäi Inglismaa kõrgliiga debüüthooajal 20 liigamängu, millest 15 korral kuulus ta algkoosseisu. Eestlase arvele kogunes 13 võitu, 5 viiki ja vaid 2 kaotust. Portaal football365 valis Klavani ka lõppenud hooaja parimate vahetusmängijate hulka.