Mängu 16. minutil viis Roberto Firmino Liverpooli 1:0 ette, 70. minutil külalised Lucas Moura tabamusest viigistasid.

Lõpp läks väga lahtiseks, kuna Liverpool ihkas iga hinna eest võitu ja asus tormakalt ründama. 85. minutil tekkis Tottenhamil väga ohtlik kontra, ent Moussa Sissoko põrutas palli 2-1 olukorras üle värava.

Liverpool oma tahtmise ikkagi sai. 90. minutil pääses värava lähistel palli peaga suunama Mo Salah, Hugo Lloris küll tõrjus, aga õnnetult kaitsja Toby Alderweireldi jala pihta. Pall veeres värava pool tagasi ning üle joone. Võit Liverpoolile 2:1.

Liigatabelis taaskord Manchester Cityst mööda tõusnud Liverpoolil on punkte 79, ühe mängu vähem pidanud City on 77 punkti peal. Kolmandat kohta jagavad 61 punktiga Tottenham ja Manchester United.