Mohamed Salah viis küll 67. minutil Liverpooli ette, kuid järgmise paarikümne minutiga vastasid kodumeeskonna poolel tabamustega James Maddison, Jamie Vardy ja Harvey Barnes. Teine Leicesteri värav jääb seejuures puurivaht Alissoni hingele, kes eksis väravast väljatulekul.

Liidermeeskond Manchester City võitis koduväljakul Tottenhami kindlalt 3:0. Avapoolajal realiseeris Rodri Hernandez penalti, teise mängupoole alguses lisas kaks väravat Ilkay Gündogan.

José Mourinho juhendatav Tottenham on nüüd viimasest viiest liigamängust kaotanud juba neli.

Manchester Cityl, kellel on lähirivaalidega võrreldes üks mäng vähem peetud, on tabelijuhina 53 punkti. Imelist hooaega tegev Leicester tõusis 46 punktiga teiseks. Juba kolmanda järjestikuse kaotuse saanud Liverpool jätkab 40 silmaga neljandal kohal.