Liverpool põrmustas Premier League'is vastase 4:0, Klavanilt täismäng

(9)
Ragnar Klavan koos kaaslastega kuulamas peatreener Jürgen Klopi nõuandeid.
Ragnar Klavan koos kaaslastega kuulamas peatreener Jürgen Klopi nõuandeid.Foto: Paul Childs, Reuters/Scanpix

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi FC Liverpool alistas Inglismaa kõrgliigas võõrsil 4:0 AFC Bournemouthi. Klavan tegi võitjate ridades kaasa terve kohtumise.

Liverpool asus mängu juhtima 20. minutil, kui tabamuse sai kirja Philippe Coutinho. 26. minutil suurendas Liverpooli eduseisu Dejan Lovren. 44. minutil lõi järjekordse värava Mohamed Salah, kelle jaoks see oli kõikide sarjade peale sel hooajal juba 20 värav. Lõppseisu vormistas 66. minutil Roberto Firmino.

Turniiritabelis kerkis Liverpool 34 punktiga neljandaks. Liidrikohal on Manchester City 52ga, teine on Manchester United 41ga ja kolmas Londoni Chelsea 38ga. Liverpoolile järgnevad Londoni arsenal 33ga, Burnley 32ga ja Tottenham 31ga.

AFC Bournemouth - Liverpool
Kohtumine läbi!
Liverpool domineerib täielikult. Korraks saab ka Bournemputh rünnata, kuid Klavan lahendab olukorra. 80 minutit mängitud.
Mohamed Salah võetakse puhkama, mängu saab Adam Lallana. Kaks minutit hiljem ehk 73. minutil teenib Lallana juba kollase kaardi.
Firmino lükkab peaga väravasse Philippe Coutinho tsenderduse.
66. minutil viib Roberto Firmino juba Liverpooli 4:0 juhtima!
Salah on sel hooajal löönud kõikide sarjade peale 20 väravat.
Kohtumise teine poolaeg on alanud.
Kohtumise esimene poolaeg on lõppenud!
Mohamed Salah trikitas karistusalas osavalt ning saatis lõpuks ka palli võrku.
44. minutil asub Liverpool juba 3:0 juhtima!
Kohtumine on kestnud 33 minutit - Liverpool on domineerinud täielikult ning juhitakse 2:0!
Lovren saab nurgalöögile järgnenud olukorras pea pallile vahele ja suunab mänguvahendi kindlalt võrku.
Lovren suurendab 26. minutil Liverpooli eduseisu.
Coutinho murrab hoogsalt karistusalasse ning viib Liverpooli juhtima.
Liverpool asub 20. minutil juhtima!
11. minutil raksatab Coutinho karistuslöök posti!
10 minutit mängitud. Liverpool domineerib Nathan Ake teenib kohtumise esimese kollase kaardi.
Nagu tavaks, siis Liverpool alustab mängu ikka domineerivama poolena. Kohtumine on alanud kõrge tempoga.
MÄNG ON ALANUD!

Klavan kuulub Liverpooli algkoosseisu kolmandat Premier League'i kohtumist järjest. Kõikide sarjade peale on eestlane algkoosseisus neljandat mängu järjest. Delfi Sport hoiab lugejaid kohtumise käiguga kursis otseblogi vahendusel.