Liverpool peab homses liigamängus hakkama saama suisa kahe põhimeheta?

 (1)
Adam Lallana, Philippe Coutinho
Adam Lallana ja Philippe CoutinhoFoto: Matt Dunham, AP

Inglismaa meistrivõistlusi juhtiv Liverpooli jalgpalliklubi peab homses liigamängus Southamtoniga hakkama saama ilmselt nii Philippe Coutinho kui Adam Lallanata.

Koondisepausilt naasnud Coutinhot nähti kolmapäeva õhtul Liverpooli haiglas uuringutel ja kuigi klubi pole brasiillase hetkeseisu kohta veel sõna võtnud, arvatakse Inglise meedias, et tema osalemine homses mängus on vähetõenäoline.

Lallana vigastas teisipäevases Inglismaa ja Hispaania sõprusmängus kubemelihast ning lonkas väljakult ära. Seega on temagi kaasalöömine suure kahtluse all.

Nii peab Liverpooli loots Jürgen Klopp olema valmis oma mänguplaani muutma. Tänavu liigas kahe peale 8 väravat ja 11 resultatiivset söötu andnud Coutinhot ja Lallanat asendaksid vajaduse korral algkoosseisus ilmselt Georginio Wijnaldum ja Daniel Sturridge.

Kui Liverpoolis võitlevad vigastusega hetkel neli esindusmeeskonna mängijat - lisaks nimetatutele ka Danny Ings ja Sheyi Ojo -, siis Southamptonil on suisa üheksa meest väiksemate või suuremate hädade küüsis.

Futboliit (talgpall)