Liverpool lõi West Hamile neli väravat, tasuks kindel võit

(31)
Teiste mängude tulemused!
Liverpooli mängijad tähistavad väravat
Liverpooli mängijad tähistavad väravatFoto: Andrew Couldridge, Reuters/Scanpix

Liverpooli jalgpalliklubi kohtus Inglismaa meistriliiga 11. voorus võõrsil West Ham Unitediga ja tabelisse kirjutati võit 4:1. Kaks väravat lõi Mo Salah, Ragnar Klavan tegi kaasa kogu kohtumise.

Liverpool tegi suurepärase perioodi avapoolaja keskel, kui 21. ja 24. minuti väravatest mindi kohtumist 2:0 juhtima. Tabamused Mo Salahilt ja nurgalöögi olukorras keskkaitsjalt Joel Matipilt.

Teise poolaja 55. minutil lõi Manuel Lanzini ühe värava tagasi, ent juba järgmisel minutil võimaldati Liverpoolil taaskord kahe väravaga ette minna. Liverpooli jaoks tõi kastanid tulest Alex Oxlade-Chamberlain. Punkti pani kohtumisele 75. minutil suurepärase löögiga 13-14 meetri pealt Salah.

Liverpoolil on nüüd punkte 19 ja West Hamil endiselt üheksa.

Lanzinile kollane kaart, frustratsiooni pealt lõi palli pärast vilet minema
89. minut - Liverpooli nurgalöök
87. minut - Klopp tegi kaks vahetust ja tõi ka keskkaitsja Lovreni mängu. Jätkatakse viiese kaitseliiniga, Klavan ja Matip jäid sisse.
85. minut - Milneril ei jäänud palju puudu, et lüüa Liverpooli viies värav
Olümpiastaadionilt rahvas lahkub, järjekordne pettumus West Hami poolehoidjatele
76. minut - Salah terava löögiga paremasse alla nurka 4:1. Asi on tehtud!
Liverpoolil on tulemas esimene vahetus, Milner on sekkumas.
69. minut - Firmino läks üks-ühele Hartiga, aga lõi väravast mööda
68. minut - Mane pääses kastist lööma, aga selgelt mööda
Carroll ja Can põrkasid kokku ning mõlemad vajavad tohterdamist. Väike mängupaus.
West Hami peatreener Slaven Bilic on ära teinud kaks vahetust ja selgelt ründavad vahetused. Mängitakse avantüüri peale.
Hernandez saab peaga palli suunata, aga selgelt üle värava.
62. minut - West Hamile karistusala lähistel karistuslöök. Võib olla väga ohtlik.
Mäng on läinud väga lahtiseks ja kaasahaaravaks!
Liverpooli värava autoriks Oxlade-Chamberlain.
56. minut - Liverpool lööb sisuliselt esimese rünnaku pealt kohe tagasi 3:1
55. minut - Lanzini lööb ühe tagasi 1:2
West Ham valdab teise poolaja alguses palli selgelt enam, aga midagi ohtlikku pole seni tekkinud.
47. minut - Reid (West Ham) niidab keskväljal Mane ja saab kollase kaardi.
West Ham tuleb isuga peale ja teenib kohe nurgalöögi.
Teine poolaeg läks käima.
Poolaeg lõppes.
West Ham mängib Londoni olümpiastaadionil, rahvas laseb kõvasti vilet. Mängupilt on tõesti üsna nutune.
44. minut - Salah teenib Liverpoolile nurgalöögi
Eelmisel hooajal alistas Liverpool West Hami võõrsil 4:0. Hetkel minnakse sama seisu poole.
Viimased minutid esimesest poolajast.
Klavan on vastaste tähe Javier Hernandeziga kenasti hakkama saanud. Endine Manchester Unitedi ja Madridi Reali ründaja siis.
37. minut - Noble (West Ham) saab kollase kaardi
Pool tundi kulunud ja West Hamil saab olema väga keeruline sellest seisust välja tulla. Liverpooli kahe värava vahele jäi 2 minutit ja 37 sekundit.
24. minut - Liverpooli esimene nurgalöök ja 2:0 on tõsiasi! Matip sai väravaesiselt päris vabalt palli toksama.
Klavanile tehti kahevõitluses liiga, aga eestlasest raudmees kiirelt püsti.
21. minut - Liverpool kontra pealt 1:0! Salah saab värava enda nimele, Mane andis söödu.
21. minut - Kohtumise esimene nurgalöök West Hamile
12. minut - Liverpoolil oli taaskord õnne. Kohtunik jättis võtmata ilmselge Matipi vea Javier Hernandezi vastu. Tulnuks karistuslöök ohtlikust kohast.
Pall põrkas rikošetist Liverpooli kaitsjate seljataha ja karistus oli lähedal. Mignolet väravas oli ka kuidagi passiivne, võinuks varem jaol olla.
9. minut - Liverpoolil oli kõvasti õnne. West Hami ründaja Ayew suunas palli posti
Õige pea 8 minutit kulunud ja Liverpooli väravaesisel seni vaikus. Ja see sobib.
Liverpoolil esimene poolvõimalus juba tekkis!
Kohtumine algas!
Klavan teeb Premier league´is tänavu oma viienda mängu. Senised neli kohtumist on ta platsil viibinud algusest lõpuni.
Õhtust. Inglismaa meistriliiga 11. vooru laupäevases viimases kohtumises lähevad kokku West Ham United ja Liverpool. Ragnar Klavan algrivistuses.