Liverpool kaotas täna võõrsil kõrgliiga uustulnukale Wolverhamptonile 1:2. Raul Jimenezi avapoolaja avaväravale suutis Liverpool 52. minutil Divock Origi tabamusest vastata, kuid juba kolm minutit hiljem viis Ruben Nevesi imeilus kauglöök kodumeeskonna uuesti juhtima.

Liverpooli peatreener Jürgen Klopp tegi tänaseks mänguks algkoosseisus rida vahetusi ning maksis selle eest valusat hinda. Paarkümmend minutit enne lõppu toodi küll põhiründajad Roberto Firmino ja Mohamed Salahi platsile, kuid mängu päästa nad ei suutnud.

Liverpool kaotas tänase mänguga ka olulise keskkaitsja Dejan Lovreni, kes pidi juba kuuendal minutil vigastuse tõttu platsilt lahkuma.

Uus aasta pole Liverpoolile kuigi hästi alanud, sest 3. jaanuaril kaotati ka Premier League`is, jäädes alla Manchester Cityle 1:2.

Täna õhtul loositi ka FA Cupi 4. ringi paarid. Kõige intrigeerivam on kahtlemata vastasseis Arsenali ja Manchester Unitedi vahel.