Liverpool tegi kohtumisele suurepärase alguse ning juhtis 28. mänguminuti järel juba 3:0. Poolajavileks oli seis 4:0.

Skoor avati 7. minutil, kui Norwichi šotlasest kaitsja Grant Hanley suunas Divock Origi tsenderduse järel palli oma väravasse. 19. minutil tegi Egiptuse koondise tähtmängija Mohamed Salah seisuks 2:0 ning 28. minutil lõi hollandlasest keskkaitsja Virgil van Dijk nurgalöögi järel peaga kolmanda värava. Kui avapoolaja lõpuni jäi kolm minutit, tõi Origi tabamus tabloole juba 4:0.

Teisel poolajal suutis Norwich ühe värava tagasi lüüa, kui mullu Inglise esiliigas 29 tabamust kirja saanud Soome koondislane Teemu Pukki vähendas 64. minutil kaotusseisu. Tulemusega 4:1 kohtumine lõppeski.

Ainuke tõrvatilk Liverpooli meepotis oli nende esiväravavahi Alissoni vigastus, mis sundis ta juba avapoolajal platsilt lahkuma. Brasiillane vigastas jalga väravast väljalööki tehes. Tema asemel sai platsile mullu West Hami kuulunud Adrian, kes liitus Liverpooliga alles neli päeva tagasi vabaagendina.