Leicester City staarmängijad lõid Ranierile noa selga?

 (7)
Claudio Ranieri ja Jamie Vardy
Claudio Ranieri ja Jamie VardyReuters

Inglise tabloidlehe The Suni andmetel olid Leicester City peatreeneri Claudio Ranieri vallandamise taga klubi neli staarjalgpallurit, kes käisid meeskonna omanikule kurtmas, et mängijate usaldus peatreeneri vastu on kadunud.

Esmakordselt olevat jalgpallurid omanikuga kohtunud juba detsembris. Viimane kokkusaamine oli kaks päeva tagasi, kui Tai miljardäri Vichai Srivaddhanaprabha jutul käisid väravavaht Kasper Schmeichel, kaitsja Wes Morgan, poolkaitsja Marc Albrighton ja ründaja Jamie Vardy.

Mängijad kurtsid pärast Meistrite liiga 1:2 kaotust Sevillale, et Ranieri taktikalised käigud ei kanna enam vilja ning mängijate usaldus ja austus treeneri vastu on kadunud. Väidetavalt olevat Ranieriga tülli pööranud ka abitreener Craig Shakespeare.

Sky Sportsi andmetel leidis neljapäevane kohtumine tõesti aset, kuid see toimus hoopis omaniku algatusel. Juba sama päeva õhtul lasti Ranieri lahti.

Päris tühjade kätega 65-aastane itaallane klubist siiski ei lahku, sest Daily Mirrori andmetel tuleb Inglise meistermeeskonnal Ranierile lepingu ennetähtaegse lõpetamise eest maksta 3 miljonit naelsterlingit.

Futboliit (talgpall)