Manchester City leppisi kodus Evertoniga 1:1 viiki. Kevin de Bruyne ei realiseerinud 43. minutil penaltit ning Everton asus Romelu Lukaku väravast 64. minutil juhtima. Viigipunkti päästis Cityle 72. minutil Duran Nolito. Kaks minutit varem ei saanud penaltit sisse Sergio Agüero.

Arsenal pidas raske lahingu kodus Swanseaga, minnes Theo Walcotti 26. ja 33. minuti tabamustest 2:0 juhtima, kuid jäi 70. minutil Granit Xhaka eemaldamise järel platsile kümnekesi. Selleks hetkeks oli tablool juba 3:2 ning algasid piinarikkad 20 minutit eduseisu hoidmist. Lõpuks jäi pallivaldamisprotsent Walesi klubi kasuks 51% - 49%.

Manchester Cityl ja Arsenalil on nüüd mõlemal tabelis 19 punkti. Neile järgnevad 18 punktiga Tottenham ning 16 punktiga Liverpool, kes kohtub esmaspäeval kell 22 kodus Manchester Unitediga.