Kuidas tuli ManUnited ikkagi ManCity vastu raskest seisust välja? Nad ei tahtnud olla võidupidu vaatavad jobud


Chris Smalling (vasakl) ja Paul Pogba väravat tähistamas.
Chris Smalling (vasakl) ja Paul Pogba väravat tähistamas.Foto: Ben Stansall, AFP/Scanpix

Inglismaal oleks võinud laupäeval selguda tänavuse hooaja jalgpallimeister ning vahepeal oldigi sellele päris lähedal. Manchester City vajas tiitli kindlustamiseks võitu Manchester Unitedi üle, kuid lõpuks tuli neil vastu võtta 2:3 kaotus.

ManCity asus avapoolajal koduväljakul 2:0 juhtima, kuid teisel poolajal muutus mängupilt totaalselt. Esmalt tõid Paul Pogba kaks väravat tabloole viigi ning seejärel tõi Chris Smalling ka Unitedile võidu.

“Olime avapoolaja järel löödud. Teadsime, et peame teisel poolajal näitama sisu ja mängima uhkusega. Esimene poolaeg oli kohutav,“ rääkis võiduvärava löönud Smalling Inglismaa meediale.

“Peatreener (Jose Mourinho) ei pidanudki poolajal väga palju midagi ütlema. Saime ka ise aru, et olime end alt vedanud. Ta ütles, et ta ei taha, et me oleksime need jobud, kes vaatavad pealt, kuidas ManCity tiitlivõitu tähistab,“ lisas Smalling, et just selle vaatepildi vältimiseks tuli neil end teiseks poolajaks tõsiselt kokku võtta.

Kuus vooru enne hooaja lõppu on ManCity tiitel ikkagi sisuliselt kindel. Cityl on liidrina koos 84 silma. United on 71 punktiga teisel kohal.

Futboliit (talgpall)