Koroonaviirust kartva Chelsea tähtmängija jaoks võib hooaeg läbi olla

 (2)
Koroonaviirust kartva Chelsea tähtmängija jaoks võib hooaeg läbi olla
N'Golo Kante (sinises)Kieran Galvin/EPA

Prantsusmaa jalgpallikoondise ja Londoni Chelsea keskväljamootor N'Golo Kante (29) ei treeni enam koos koduklubiga, sest kardab koroonaviirusesse nakatumist.

Inglismaa Premier League'i klubid said valitsuselt loa alustada teisipäevast ühistreeningutega, kuid seda sotsiaalse distantseerumise reegleid silmas pidades. Teisipäeval saabus Chelsea treeningkeskusesse ka Kante, kes sai juba kolmapäeval loa soovi korral koju naasta.

The Suni teatel on maailmameister karantiini algusest saadik kannatanud äravuse all. Kantel endal on varasemalt olnud terviseprobleeme - 2018. aastal kukkus ta treeningu ajal riietusruumis kokku. Samal aastal kaotas ta südamerabandusele oma venna.

Seega ongi Chelsea lubanud mängijal koju naasta ning peatreener Frank Lampard on andnud mõista, et ta võib tagasi tulla siis, kui tunneb end taas turvalisena. Seda ka juhul, kui see tähendab alles järgmist hooaega.

2016. aastal Chelseaga liitunud Kante aitas meeskonna kohe esimesel hooajal Premier League'i võitjaks. Aasta varem etendas prantslane võtmerolli Leicester City mälestusväärses triumfis. Prantsusmaa jalgpallikoondisega tuli ta tunamullu maailmameistriks ja 2016. aasta EM-il hõbedale.

Premier League loodab hooaga jätkata juuni keskpaigast.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!
Futboliit (talgpall)