Koomast välja tulnud Alex Fergusoni esimene küsimus ajas arstid segadusse

 (8)
Alex Ferguson
Alex FergusonFoto: Nam Y. Huh, AP/Scanpix

Laupäeval ajuverejooksu tõttu operatsioonil käinud Sir Alex Fergusoni esimene küsimus pärast koomast väljatulekut oli arstide jaoks väga üllatav. Nimelt kõlasid endise Manchester Unitedi peatreeneri esimesed sõnad: "Kuidas Doncaster mängis?"

76-aastane šotlane tundis huvi Doncaster Roversi käekäigu vastu, sest tema poeg Darren Ferguson on selle klubi peatreener.

Doncaster kaotas samal päeval, kui Ferguson haiglasse sattus, Wiganile 0:1 ja lõpetas Inglismaa tugevuselt kolmanda liiga 15. kohal. Darren isa haigestumise tõttu selles mängus Doncasteri ei juhendanud.

Fergusoni teine mure oli, et kahjuks ei pääse ta järgmiseks laupäevaks veel haiglast välja ning seetõttu ei saa ta Wembley staadionil vaadata Manchester Unitedi ja Chelsea vahelist FA Cupi finaali.

"Hüvasti, FA Cup, aga kuidas on lood Kiieviga?" küsis Ferguson, vihjates 26. mail Ukraina pealinnas peetavale Meistrite liiga finaalile Liverpooli ja Madridi Reali vahel.

Legendaarne Ferguson viis Manchester Unitedi 27 aasta jooksul 13 Inglise meistriitilini ning võitis aastatel 1999 ja 2008 ka Meistrite liiga. Lisaks juhtis ta Unitedi viie FA karika ja nelja liigakarika võiduni. Peatreeneri ametist loobus šotlane 2013. aasta suvel.

Futboliit (talgpall)